Operativní leasing pro fyzické osoby

Nabídka aut Více informací

Co je operativní leasing

Operativní leasing je skvělá volba pro fyzické osoby, které chtějí jezdit v novém autě bez starostí.

Při operativním leasingu se nemusíte starat o údržbu a servis auta. Všechny náklady na servis, pneumatiky, povinné ručení a havarijní pojištění jsou zahrnuty v měsíčních splátkách. To vám zajistí, že budete mít vždy jistotu, že máte své auto v dobrém stavu a že se nemusíte starat o žádné neočekávané výdaje.
Proč operativní leasing z Driveta?
Již nás vyzkoušelo více jak 4 400 zákazníků
Vybrat auto

Proč se operativní leasing vyplatí?

1/6

Rychlé dodání

Nemusíte dlouho čekat na dodání. Nová auta máme k dispozici do 3 týdnů, po administrativním procesu přihlášení a přípravě. Řadu aut máme ale k dispozici do 3 dnů. Průměrné doručení se tak pohybuje do 17 dnů.
Vybrat auto
Rychlé dodání
Nemusíte dlouho čekat na dodání. Nová auta máme k dispozici do 3 týdnů, po administrativním procesu přihlášení a přípravě. Řadu aut máme ale k dispozici do 3 dnů. Průměrné doručení se tak pohybuje do 17 dnů.
Povinné ručení
S námi neřešíte, jaké pojištění auta je pro vás nejvhodnější. Bez ohledu na technické parametry vozidla (objem, výkon), věk řidiče, bydliště či malusy z předchozí řidičské praxe, máte vždy ty nejlepší možné podmínky.
Havarijní pojištění
V ceně máte vždy havarijní pojištění. Případné větší škody na vozidle tak máte pod kontrolou a budou vás stát méně.
Servis v ceně
Nemáte nečekané náklady za servis. Garanční servisní prohlídky jsou v ceně. Před návštěvou servisu nám vždy zavolejte a my vás odkážeme na nejbližšího smluvního partnera.
Jasné náklady
Platíte stejnou částku každý měsíc a většinu vedlejších nákladů máte v ceně. Na vás zůstává jen tankování paliva.

Účtenky z benzínky zatím proplácet neumíme. :)
Pneumatiky a uskladnění
Už žádné zbytečné starosti s pneumatikami, které by zabíraly místo ve vašem sklepě. U vybraných vozidel jsou zimní pneumatiky součástí pronájmu včetně jejich přezutí a uskladnění. Na přezouvání vás vždy včas upozorníme a vy se jen objednáte do nejbližšího smluvního pneuservisu.

Pokud zimní pneumatiky nepotřebujete nebo preferujete své vlastní, v nabídce máme i vozidla pouze s letními pneumatikami.
Vybrat auto

Oblíbené značky

Nejpopulárnější kategorie

Nejprodávanější modely pro rodiny

Nejčastěji se ptáte

Kdo může auto řídit?
U firem může auto řídit zaměstnanec, kterému dá povolení jednatel uvedený ve smlouvě. U OSVČ a soukromých osob je to automaticky i rodinný příslušník. V ostatních případech je zapotřebí našeho písemného souhlasu. Pamatujte, že za auto ručí vždy osoba uvedená na smlouvě a to i v případě, že auto půjčíte někomu blízkému.
Co všechno si hradí zákazník sám?

Součástí měsíčního nájmu za vůz z Driveta jsou vždy i vedlejší náklady spojené s provozem. V částce je totiž zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění a garanční servisní prohlídka. U vybraných vozidel je součástí částky i druhá sada pneumatik včetně jejich přezutí i uskladnění.

Na autě je řada věcí, které označujeme jako spotřební materiál a náklady spojené s výměnou nejsou zahrnuty v ceně pronájmu a zákazník si je hradí sám. Jedná se především o:

  • Gumičky do stěračů
  • Provozní kapaliny
  • Brzdy
  • Defekty

Více informací se dočtete v článku na našem blogu.

Kolik dostanu klíčů k autu?
K autu poskytujeme jeden klíč. Druhý zůstává uložen u nás v Drivetu. Další klíč si můžete na vlastní náklady přidělat, ale je k tomu potřeba našeho souhlasu. Při vrácení auta je nutné vrátit všechny, tedy i dodatečně vyrobené klíče. V případě nutnosti (například jako druhý klíč na dovolenou) poskytujeme k zapůjčení druhý klíč, pouze ale na dobu maximálně 14 dní s vratnou kaucí 8 000 Kč. V případě ztráty primárního klíče, poskytujeme klientovi rezervní klíč na dobu nezbytně nutnou.
Napsali o nás

Potřebujete poradit? Ozvěte se.

Jsme na příjmu Po–Čt 8:30 až 18:00, Pátek 8:30 až 16:00

1 000 Kč sleva pro vás

Zavřít