Driveto Klub Staňte se členem Driveto Klubu a vybírejte z exkluzivních nabídek. Více o Driveto Klubu

Kdo jsme a co děláme

Jsme Driveto

Jsme Driveto. Mapujeme pro vás on-line trh aut, abyste si mohli zvolit tu nejvýhodnější nabídku. Naším cílem je, abyste si vybrali vaše nové auto na pár kliknutí a co nejdříve s ním mohli jezdit.

Máme rádi auta a víme, jak složité je vybrat si to pravé. Proto jsme si dali za cíl vytvořit místo, které bude první zastávkou při výběru nového auta.

Výchozím bodem je strukturovaný katalog aut, díky kterému se dozvíte všechny parametry. Od spotřeby, přes maximální rychlost až k velikosti kufru. Dnes v naší nabídce najdete auta na operativní leasing. S operáky začínáme, protože je to dynamický trh a nejlevnější cesta pořízení nového auta. Určitě by si většina z nás přála jezdit stále v novém autě, o které se navíc nemusíme starat.

Když jsme vybírali auta, nebavilo nás procházet desítky stránek, kde jsou různě podávané informace. Chtěli jsme si nabídky porovnat mezi sebou, abychom si dokázali udělat obrázek, jak se mezi sebou liší ceny a nabízené služby. Chtěli jsme je mít všechny na jednom místě. Chtěli jsme mít maximum informací o autě a o nabídce operativního leasingu. V neposlední řadě jsme chtěli, abychom měli parťáka pro náš výběr. Někoho, kdo se vyzná. Poradí nám s výběrem auta a doporučí tu nejlepší a nejvýhodnější variantu.

Proto jsme vytvořili Driveto.cz. Místo, které shromažďuje všechny nabídky s maximálním detailem informací a kde jsou fajn lidi, kteří autům a operativním leasingům rozumí a rádi poradí.