I v těchto dnech Driveto Klub funguje a my vám tak můžeme pomoci s autem. To vám dokonce přivezeme. Přečíst více
Spustili jsme nabídky aut na krátkodobý úvazek 4, 6 a 9 měsíců bez startovacího poplatku ihned k dispozici. Zobrazit speciální nabídku

Kdo jsme a co děláme?

Máme rádi auta a víme, jak složité je vybrat si to pravé. Proto jsme vytvořili Driveto. Největší a nejpoužívanější službu v České republice pro výběr auta na operativní leasing.

Jsme ve 21. století a my to víme

Děláme službu 21. století. Otevíráme jednoduchou cestu pro lidi, kteří chtějí jezdit novým autem za ty nejlepší podmínky. Driveto.cz se narodilo v květnu 2017. Od té doby jsme pomohli stovkám lidí s pořízením auta na operativní leasing a stále přidáváme plyn.

Jsme parta nadšených lidí, kteří mají svojí práci rádi a věříme, že pořízení auta bude jednou stejně jednoduchá, jako placení účtu za telefon.

Nejlepší ceny díky kvalitní spolupráci

Ve spolupráci s leasingovými společnostmi a prodejci aut pro vás zajištujeme jen ty nejlepší nabídky a ke každé z nich zobrazujeme maximum informací. Aktuálně spolupracujeme s desítkami partnerů různých automobilových značek, abychom vám mohli poskytnout širokou nabídku aut na operativní leasing.

Díky naší spolupráci s leasingovými společnostmi je můžeme nabízet za ty nejlepší ceny. Chceme, aby si každý mohl jednoduše vybrat auto na operativní leasing, užíval si jízdu novým autem a neplatil zbytečně peníze navíc.

Proč je Driveto super?

Ty nejlepší nabídky

Ve spolupráci s našimi obchodními partnery z řad prodejců aut a leasingových společností pro vás připravujeme nejvýhodnější nabídky operativního leasingu.

Driveto Klub

Členové Driveto Klubu mohou jezdit autem, o které se nemusejí starat a k ničemu se nezavazují. Auto z Driveto Klubu mohou kdykoli vyměnit a nebo bezplatně vrátit. Bez závazků a zbytečného papírování nebo prověřování.

Zákaznické centrum

Jste pro nás na prvním místě. Rádi poradíme a vyřídíme za vás potřebné věci. Budeme vaším parťákem při výběru i vyřízení operativního leasingu.

Pořád se učíme

Každý zákazník je pro nás velkou inspirací a díky jeho požadavkům a přání sami upravujeme každý detail, abychom vám zprostředkovali parádní zážitek z objednání nového auta na operativní leasing.

Driveťáci, seznamte se

Adam Szabó CEO
Dan Chovanec Head of Marketing
Petr Čermák Head of Sales
Lucia Majerčinová Head of Customer Center

Chceš být jeden z nás?

Do našeho týmu hledáme neustále šikovné lidi, kteří pomůžou Driveto růst.

Mrkni se na otevřené pozice.
https://www.startupjobs.cz/

Nebo nám napiš na chcido@driveto.cz.
Rádi se poznáme osobně.