Jak Driveto funguje?

Vyberete si auto ZDE.

 • V nabídce aut si vyberte to nejvhodnější.
 • V detailu auta zvolíte variantu pronájmu.
 • Kliknutím na "Nezávazně poptat" vyplníte a odešlete kontaktní formulář.

Zavoláme vám a společně všechno probereme.

 • Do pár hodin od odeslání kontaktního formuláře vám zavoláme.
 • Telefonicky zodpovíme případné dotazy.
 • Seznámíme vás s podmínkami smlouvy.

Nikam nemusíte. Vše proběhne on-line.

 • Ve většině případů stačí dva doklady, které nám odešlete elektronicky.
 • Pošleme vám smlouvu o pronájmu auta.
 • Smlouvu podepíšete třeba na mobilu v pohodlí domova.

Potvrdíme vám termín předání.

 • Zaplatíte startovací poplatek u flexibilního operativního leasingu.
 • Náš tým vám zavolá a domluvíte si termín předání.
 • Vůz předáváme průměrně do 17 dnů od podpisu smlouvy.

Auto si vyzvednete.

 • Auta předáváme v našem zákaznickém centru v Praze OC Butovice.
 • Auto dostanete tak, jak ho vidíte na fotkách. Vždy je perfektně umyté a vyčištěné a jen s decentním štítkem Driveto na zadní části auta.

S autem jezdíte jak dlouho chcete.

 • Pokud jste vybrali auto na flexibilní operativní leasing, kdykoliv v průběhu nájmu ho můžete vyměnit nebo vrátit.
 • Každé auto má přesně danou dobu nejpozdějšího termínu vrácení. O termínu vám dáme vědět s předstihem a nabídneme vám jiné auto z naší nabídky.
 • Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, zavolejte na zákaznickou linku. Jsme tu proto, abyste se o auto už nemuseli starat.

Proč se flexibilní operativní leasing vyplatí?

Vrácení kdykoliv

Auto můžete kdykoliv vyměnit nebo vrátit. S flexibilním operativním leasingem se nezavazujete na dlouhou dobu. Kdo ví co bude za 2 roky? S námi to řešit nemusíte.
1/9
Vybrat auto
Vrácení kdykoliv
Auto můžete kdykoliv vyměnit nebo vrátit. S flexibilním operativním leasingem se nezavazujete na dlouhou dobu. Kdo ví co bude za 2 roky? S námi to řešit nemusíte.
Rychlé dodání
Nemusíte dlouho čekat na dodání. Nová auta máme k dispozici do 3 týdnů, po administrativním procesu přihlášení a přípravě. Řadu aut máme ale k dispozici do 3 dnů. Průměrné doručení se tak pohybuje do 17 dnů.
Povinné ručení
S námi neřešíte, jaké pojištění auta je pro vás nejvhodnější. Bez ohledu na technické parametry vozidla (objem, výkon), věk řidiče, bydliště či malusy z předchozí řidičské praxe, máte vždy ty nejlepší možné podmínky.
Havarijní pojištění 5 %
V ceně máte vždy havarijní pojištění jen s 5% spoluúčastí (minimálně 5 000 Kč). Případné větší škody na vozidle tak máte pod kontrolou a budou vás stát méně.
Bez obav s prodejem
Nemusíte mít stres z nejisté zůstatkové ceny auta. Zapomeňte tak na únavné přetahování se v bazaru o výkupní cenu auta.
Servis v ceně
Nemáte nečekané náklady za servis. Garanční servisní prohlídky jsou v ceně. Před návštěvou servisu nám vždy zavolejte a my vás odkážeme na nejbližšího smluvního partnera.
Jasné náklady
Platíte stejnou částku každý měsíc a většinu vedlejších nákladů máte v ceně. Na vás zůstává jen tankování paliva. Účtenky z benzínky zatím proplácet neumíme. :)
Pneumatiky a uskladnění
Už žádné tahání pneumatik do sklepa, které tam půl roku překáží. Každé auto z Driveta má vždy druhou sadu pneumatik včetně jejich uskladnění. Na přezouvání vás vždy včas upozorníme a vy se jen objednáte do nejbližšího smluvního pneuservisu.
Dálniční známka
Nemusíte myslet na dálniční známku. Roční elektronický kupón máte v ceně pronájmu a každoroční nákup řešíme za vás.
Vybrat auto

Nejčastější dotazy

Kolik kilometrů můžu s autem najet?

Každé auto z Driveta má stanovený roční počet kilometrů, které může najet. Protože se nevážete a auto můžete kdykoliv vrátit, zobrazujeme u nabídek i průměrný měsíční nájezd. Kilometry se dají meziměsíčně převádět, takže pokud jeden měsíc najedete méně, než je stanovený limit, můžete kilometry dojet v některém z následujících měsíců, ve kterých máte auto v podnájmu.

Příklad: Roční nájezd auta je 20 000 km ročně. Průměrný měsíční nájezd je tedy 1 666 km. V případě, že první měsíc najedete 1 000 kilometrů, tak v dalším můžete najet až 2 332 km. Důležité je, aby při vrácení auta odpovídal celkový nájezd počtu měsíců, ve kterých bylo auto v podnájmu, krát povolený měsíční nájezd.

Co všechno si hradí zákazník sám?

Součástí měsíčního nájmu za vůz z Driveta jsou vždy i vedlejší náklady spojené s provozem. V částce je totiž zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění s 5% spoluúčastí, druhá sada pneumatik včetně jejich přezutí i uskladnění, dálniční známka a garanční servisní prohlídka.

Na autě je řada věcí, které označujeme jako spotřební materiál a náklady spojené s výměnou nejsou zahrnuty v ceně pronájmu a zákazník si je hradí sám. Jedná se především o:

 • Gumičky do stěračů
 • Provozní kapaliny
 • Brzdy
 • Defekty

Více informací se dočtete v článku na našem blogu.

Co je startovací poplatek a k čemu slouží?
Startovací poplatek je jednorázová nevratná platba. Díky němu můžeme nabídnout výhody flexibilního operativního leasingu jako 2 doklady pro schválení, vrácení auta bez penalizací nebo pokut za předčasné ukončení smlouvy - a to kdykoliv po dobu trvání podnájmu. V případě, že si auto ponecháte delší dobu, můžeme startovací poplatek rozmělnit na velice nízkou měsíční částku. Startovací poplatek se váže vždy k jednomu vozu.
Kdo může auto řídit?
U firem může auto řídit zaměstnanec, kterému dá povolení jednatel uvedený ve smlouvě. U OSVČ a soukromých osob je to automaticky i rodinný příslušník. V ostatních případech je zapotřebí našeho písemného souhlasu. Pamatujte, že za auto ručí vždy osoba uvedená na smlouvě a to i v případě, že auto půjčíte někomu blízkému.
Jak budu za auto platit?
Každý měsíc vám na kontaktní e-mail zašleme periodickou výzvu k úhradě nájmu se splatností 14 dní. Po uhrazení zašleme zpět fakturu, která slouží jako daňový doklad. Přehled všech faktur najdete v zákaznickém profilu, kde máte i možnost platit pohodlně platební kartou.
Kdo může využít nabídku Driveta?

Autem z Driveta můžou jezdit občané České republiky nebo cizinci s trvalým či přechodným pobytem v České republice a společnosti se sídlem v České republice.

I když děláme vše pro to, aby autem z Driveta mohl jezdit každý, bohužel jej nemůžeme poskytnout osobám v exekuci/insolvenci nebo mladším 25 let.

Co říkají naši zákazníci

Potřebujete poradit? Ozvěte se.

Potřebujete poradit? Ozvěte se.

Jsme na příjmu Po–Čt 8:30 až 18:00, Pátek 8:30 až 16:00

1 000 Kč sleva pro vás

Zavřít