Jak to funguje

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Při výběru auta si můžete pomoci filtry. Pozornost věnujte informaci o ročním nájezdu a délce pronájmu.

Až budete mít vybráno, stačí kliknout na tlačítko nezávazná poptávka a vyplnit krátký formulář.

Ozveme se vám

Až se nám vaše poptávka rozsvítí v systému, co nejdřív vám zavoláme, abychom s vámi ještě jednou probrali vybrané auto a jeho dostupnost. Samozřejmě vám zodpovíme všechny vaše otázky.

Dokumenty

Aby mohla leasingová společnost schválit měsíční splátku, potřebujeme pár dokumentů. Od soukromých osob standardně výpisy z účtu a kopii občanského a řidičského průkazu. U firem a OSVČ budeme potřebovat vedle kopií občanského a řidičského průkazu doložení zisků a ztrát a daňová přiznání. Dokumenty následně pošleme leasingové společnosti na schválení splátky.

Schválení měsíční splátky

Jakmile pošleme kompletní dokumenty leasingové společnosti, bude jí trvat chvilku, než projde dokumenty a schválí měsíční splátku operativního leasingu. Ihned, jak nám leasingová společnost pošle informaci, že je vše v pořádku, zavoláme vám.

Smlouva

Po schválení měsíční splátky vám pošleme smlouvu s leasingovou společností. V klidu si ji pročtěte a jakmile ji podepíšete, objednáme vaše nové auto u konkrétního prodejce.

Auto

U aut na objednávku vám dáme vědět, až přijde z výroby. U skladových aut vám povíme, kdy a kam si pro něj můžete přijet k prodejci. Vy si už jen začnete užívat jízdu novým autem.