3-2-1 a jezdíte. Dlouhodobý pronájem aut bez závazků.

Zobrazit auta
Četli jste o nás:
  • Forbes
  • E15
  • CzechCrunch
  • Euro portal
Četli jste o nás:
  • Forbes
  • E15
  • CzechCrunch
  • Euro portal

Do tří dnů máte auto

Všechna auta máme skladem, takže po podpisu smlouvy jezdíte maximálně do tří pracovních dnů. Píšeme maximálně, protože když jdou věci rychle, zvládneme to někdy i v řádu hodin.

V čem jsme jiní
Nenabízíme totiž žádná virtuální auta, která ještě automobilka ani nevyrobila, ale reálné kusy, které čekají v našich garážích. Víme, jak je otravné jezdit dalšího půl roku MHD při čekání na již zaplacené auto.
Do tří dnů máte auto 3

Stačí dva doklady

Prostě nám vyfoťte telefonem občanský a řidičský průkaz. My je ověříme a jdeme podepsat smlouvu. Vážně takhle jednoduché to je.

V čem jsme jiní
Nepotřebujeme vidět daňová přiznání za posledních pět let, lustrovat rodinnou finanční historii do třetího kolene ani hodnotit ve výpisech z účtu, jestli neutrácíte nějak moc za jídlo v restauracích.
Stačí dva doklady 2

Jedna služba pokryje vše

Driveto Klub představuje službu bez kompromisů. V ceně je nájezd minimálně 15 000 kilometrů ročně, garanční i záruční servis, zimní pneumatiky včetně uskladnění a povinné ručení i havarijní pojištění jen s 5% spoluúčastí.

V čem jsme jiní
Nemáme prostě rádi všechna ta „ale…”. „Servis v ceně, ale zimní pneumatiky si kupte ze svého.” „Nejnižší cena za pronájem, ale roční nájezd 5 000 kilometrů.” Však už jste to možná taky zažili.
Jedna služba pokryje vše 1

Skončete kdykoliv

Změnila se vaše životní situace a auto z Driveto Klubu už nevyhovuje? Prostě ho vrátíte bez jakýchkoliv sankcí či poplatků. Jak dlouho budete jezdit s Driveto Klubem určujete jen vy.

V čem jsme jiní
Nechceme totiž, abyste se u nás uvazovali na několik let, jak je obvyklé. Kdo může přece s jistotou vědět, co ho čeká za tak dlouhou dobu? Nebude potřeba větší auto kvůli přírůstku do rodiny? Nezměním práci a nedostanu služební auto? Život se vydává různými cestami a my vám necháváme svobodu vybrat tu pravou.
Skončete kdykoliv

Jak funguje Driveto Klub?

Vyberete si auto
Vyberete si auto
Vyberete auto, my vám zavoláme a všechno probereme.
Vyberete si auto
Smlouva a poplatek
Následuje podpis smlouvy a platba startovacího poplatku
Vyberete si auto
Jízda začíná
Nestresujte se s pojištěním nebo s výměnou a uskladněním pneumatik. Vše řešíme my.
Vyberete si auto
Pronájem šitý na míru
Nastala u vás jakákoli změna? Tak nám auto kdykoliv bezplatně vraťte.
Vyberete si auto
Vrácení auta
S běžným opotřebením počítáme a účtovat vám ho nebudeme.

Co říkají naši zákazníci o Driveto Klubu?

Nejdřív jsem poptal konkurenci. Nebyl jsem spokojený s komunikací i přístupem.
Jsem spokojený s rychlým vyřízením. Nemám co vytknout!.
Driveto sleduju pravidelne. Vybral jsem si nakonec něco menšího, levnějšího a jsem moc spokojený.

Driveto Klub

Běžná nabídka OL operativního leasingu

Vyřízení pronájmu
3 dny od podpisu smlouvy.
Od několika dnů v případě skladových aut až po několik měsíců.
Potřebné doklady
Stačí občanka a řidičák.
Občanka, řidičák a potvrzení příjmů. V případě podnikatelů navíc daňová přiznání a rozvahy.
Servis
Kompletní servis a pneumatiky v ceně.
Podle typu nabídky.
Vrácení auta
Kdykoli, bez sankcí. Férové posouzení podle manuálu DK.
Po konci smlouvy. Kontrola opotřebení podle manuálů.
Doba pronájmu
Čistě na uživateli.
Smluvně stanovená.
Určení
Soukromé osoby, OSVČ, Firmy.
Podle typu nabídky.

5 nejčastějších dotazů

Kolik kilometrů můžu s autem najet?
Zobrazit odpověď
Každé auto z Driveto Klubu má stanovený roční počet kilometrů, které může najet. Protože se nevážete a auto můžete kdykoliv vrátit, zobrazujeme u nabídek i průměrný měsíční nájezd. Kilometry se dají meziměsíčně převádě, takže pokud jeden měsíc najedete méně, než je stanovený limit, můžete kilometry dojet v některém z následujících měsíců, ve kterém máte auto v podnájmu.

Příklad: Roční nájezd auta je 20 000 km ročně. Průměrný měsíční nájezd je tedy 1 666 km. V případě, že první měsíc najedete 1 000 kilometrů, tak v dalším můžete autem najet až 2 332 km. Důležité je, aby při vrácení auta odpovídal celkový nájezd počtu měsíců, ve kterých bylo auto v podnájmu, krát povolený měsíční nájezd.
Kde si auto vyzvednu?
Zobrazit odpověď
Auta předáváme nejčastěji v Karlíně u našich pražských kanceláří. Výjimečně se stane, že je auto zaparkované u nasmlouvaného dealera. To vám vždy s předstihem řekneme. V každém případě budeme u předávání vždy s vámi.
Kam mohu na servis a kam ne?
Zobrazit odpověď
Klubová auta je možné servisovat v síti autorizovaných servisů po celé ČR. Vždy vám rádi poradíme, který servis je k vám nejblíž.
Kdo může auto řídit?
Zobrazit odpověď
U firem může auto řídit zaměstnanec, kterému dá povolení jednatel uvedený ve smlouvě. U OSVČ a soukromých osob je to automaticky i rodinný příslušník. V ostatních případech je zapotřebí našeho písemného souhlasu. Pamatujte, že za auto ručí vždy osoba uvedená na smlouvě a to i v případě, že auto půjčíte někomu blízkému.
Co je startovací poplatek a k čemu slouží?
Zobrazit odpověď
Startovací poplatek je jednorázová nevratná platba. Díky němu můžeme nabídnout výhody Driveto Klubu jako 2 doklady pro schválení, dostupnost auta do 3 pracovních dní od uzavření smlouvy, vrácení auta bez penalizací nebo pokut za předčasné ukončení smlouvy - a to kdykoliv po dobu trvání podnájmu. V případě, že si auto ponecháte delší dobu, rozmělní se startovací poplatek na velice nízkou měsíční částku. Startovací poplatek se váže vždy k jednomu vozu.