Vyberte si auto podle znamení

21. 1. 2020

Beran

Pro toto temperamentní a sebevědomé znamení je výběr auta jasná volba, sáhne po něčem originálním, silném a zajímavém, co ho bude bavit. Takže po Alfě Romeo Stelvio, která ho přesně vystihuje, protože mu nabídne nadšení a temperamentu má na rozdávání!

Býk

Jelikož lidé v tomto znamení touží spíše po tradičních hodnotách a jsou to rozvážní realisté, kteří mají rádi pohodlí, tou pravou volbou je pro ně Volkswagen Passat Variant. Ten nabízí přesně to, co je pro ně důležité – praktičnost, houževnatost a elegantní styl.

Blíženci

Jedná se sice o všestranné znamení, takže jakékoliv auto je to pravé, ale vzhledem k jejich lehké lakomosti je potřeba vybírat s ohledem na cenu. Tedy auto s nejlepším poměrem ceny k výkonu. A to je jasná Škoda Fabia combi, která za málo peněz nabídne plno prostoru.

Rak

Komplikované znamení a komplikovaný výběr auta. Rak bývá často předpojatý a přebírá obecná mínění, například Hyundai pro něj tedy nebude tou pravou volbou. Vzhledem k jeho potřebě pocitu bezpečí, vnímavosti a péči o své blízké, je pro něj ideální Volvo XC90, do kterého umístí celou rodinu a nebude se o ni bát.

Lev

Lidé v tomto znamení jsou rádi středem pozornosti. A proto si vyberou auto podle toho. Takové, které bude trochu extravagantní, sebejisté a možná i bude vypadat dražší, než ve skutečnosti je. To je totiž přesně styl lva. Volba tedy padne na Volvo V90 Cross Country.

Panna

Žádný velký romantik, spíše praktický člověk, který ocení spolehlivost, praktičnost, dostupnost a kvalitu. Prostě volbu rozumu, na city se u něj moc nehraje. Nejspíš tedy sáhne po Škodě Octavii, která sice nenabídne zrychlený tep, ale zase nabídne prostor, kvalitu a rozumnou cenu.

Váhy

Znamení plné elegance, šarmu a společenskosti. A podle toho bude vybírat i auto, které bude skvěle vypadat, nebude působit nijak agresivně a vyvolávat konflikty, protože to lidé v tomto znamení nemají rádi. Renault Talisman splní veškeré požadavky – je, krásný, elegantní a zároveň nijak nevybočuje a nepřitahuje nevyžádanou pozornost.

Štír

Nejhorší pověst ze všech znamení, to je štír. Neznamená to ale, že by jeho volbou bylo auto s nejhorší pověstí. Naopak. Štír je věčně nespokojený a tak potřebuje mít téměř dokonalé auto, kterému není co vytknout. Tomu pak dokáže být věrný na dlouhé roky. Zároveň k jeho předpojatosti by se mělo jednat o značku s lepší pověstí. Pravou volbou bude tedy Volkswagen Touareg.

Střelec

Veselé a optimické znamení! Střelci však mají rádi nezávislost a svobodu. Nechtějí se vázat a mají hrůzu z omezování. Využijí tedy auto, se kterým mohou svobodně cestovat bez ohledu na terén a různé překážky, například Škodu Kodiaq. Ale jelikož stále hledají nové výzvy, nebudou ho mít moc dlouho. Což ale v Driveto Klubu nevadí. Jako další zvolí třeba Volvo XC40.

Kozoroh

Nic nenachat náhodě a vše mít pod kontrolou, to je typický kozoroh. Je opatrný, odpovědný a hlavně spořivý. Nepouští se do nějakého riskování, jeho auto musí být tedy sázkou na jistotu a s úsporným naftovým motorem. A za rozumné peníze. Prioritu při výběru vůbec nehrají city. Auto, kterému může věřit a ušetří jeho peněženku, je třeba takový Nissan X-Trail nebo Škoda Karoq.

Vodnář

Svobodomyslnost, nezávislost a originalita. Takoví jsou vodnáři a podle toho budou vyžadovat auto. Nebo spíše auta. Vzhledem k touze po svobodě se nechtějí vázat, Driveto Klub je pro ně tedy jako dělaný. Jelikož vyhledávají originalitu, budou se zajímat o Volva, Alfy Romeo a nebo třeba o moderní a zajímavý Volkswagen T-Cross.

Ryby

Lidé v tomto znamení jsou hádankou nejen pro okolí, ale i sami pro sebe. Často se jedná o umělce a bohémy. A takoví lidé jezdí převážně ve Volvech, protože ta se postarají nejen o jejich citlivou duši, ale i tělo. Zároveň nemusí díky jejich spolehlivosti a bezpečnosti řešit problémy, protože ty by je jen rozptylovaly.