TANKUJ ZDARMA

TANKUJ ZDARMA

21. 8. 2017

Právě teď získáte ke každé objednávce vozu od Driveto poukazy na palivo v hodnotě 1000 Kč. Stačí si jen vybrat ten pravý vůz pro vás, odeslat poptávku a poukazy mohou být vaše.

Využijte příležitost vybrat si skvělé auto na Driveto a navíc ušetřit. Nyní můžete ke každému poptanému a následně objednanému vozu přes Driveto získat slevové poukazy na palivo u čerpacích stanic OMV. Stačí si jen vybrat vůz, odeslat poptávku do 31.8.2017 přes stránky www.driveto.cz a následně vůz do konce září u vybraného dodavatele objednat.

VOZY IHNED K DISPOZICI

 

Podmínky:

Marketingová kampaň TANKUJ ZDARMA 

1.    ÚVODNÍ USTANOVENÍ

a.    Obchodní společnost Driveto s.r.o. IČ 04765516, DIČ CZ04765516 (dále jen „Driveto“) organizuje v termínu od 00:01 hodin dne 21. 8. 2017 do 23:59 hodin dne 31. 8. 2017 (dále jen „Doba konání“) marketingovou kampaň zvanou „Tankuj zdarma“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Kampaně, které jsou k dispozici na internetové stránce www.driveto.cz (dále jen „driveto.cz“), kdy Driveto zahájila v souvislosti s touto Kampaní reklamní komunikaci na internetových stránkách a sociálních sítích.

b.    Driveto zveřejňuje na driveto.cz nabídku pronájmu vozidel od pronajímatelů, která se v průběhu Kampaně může měnit, a to jak v množství nabídek konkrétních vozidel, jejich značek, specifikací, výbavy, jiných podmínek a cen. Aktuální přehled nabídek je vždy uveden na stránkách www.driveto.cz.

2.    DEFINICE

a.    Každý, kdo v období konání Kampaně vytvoří poptávku na nové vozidlo přes webový formulář na s driveto.cz a splní všechny podmínky soutěže (dále jen „Účastník“), získá poukazy v celkové hodnotě 1000 Kč vč. DPH na nákup pohonných hmot u čerpacích stanic OMV (dále jen „Odměna“).

3.    PODMÍNKY

a.    Poptávka musí být odeslána v Době konání.

b.    Poptávka musí být odeslána pomocí webového formuláře na stránkách driveto.cz, který je umístěn vždy u nabídky konkrétního vozidla.

c.    Poptávka musí být řádně vyplněna se všemi povinnými údaji.

d.    V poptávce musí být navíc, mimo povinné údaje, uvedena korespondenční adresa.

e.    Poptaný vůz přes webový formulář na driveto.cz musí být u zvoleného pronajímatele závazně objednán nejpozději do 30.9.2017.

4.    POPTÁVKA

a.    Poptávkou se rozumí vyhledání vozu na driveto.cz, zvolení konkrétní konfigurace vozu, výběru „ročního nájezdu“, doby pronájmu, kliknutí na tlačítko „nezávazná poptávka“ a následné řádné vyplnění všech povinných údajů, korespondenční adresy a potvrzení poptávky kliknutím na tlačítko „Odeslat poptávku“.

5.    OBJEDNÁVKA

a.    Objednávkou se rozumí závazné objednání vozidla, které bylo poptán pomocí formuláře na driveto.cz.

6.    ODMĚNA

a.    Odměna bude Účastníkovi zaslána poštou na jeho korespondenční adresu udanou v poptávce do 14.10.2017.

7.    ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

a.    Driveto nenese žádnou odpovědnost za rychlost ani přenos dat prostřednictvím sítě internet.

b.    Driveto prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

c.    Driveto si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně a případně Kampaň zrušit.

d.    Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.

e.    Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení.

 

V Praze, dne 21.8.2017