Full service operativní leasing

15. 7. 2017

Když se řekne “auto na operativní leasing”, může vás napadnout spojení “auto bez starostí”. Bez starostí znamená, že s autem prostě jezdíte. Nestaráte se o servis, registraci auta, nákup ani výměnu pneumatik. Ve skutečnosti je vaše investice do provozu auta pouze palivo.

Zpravidla máte v rámci full servis operativního leasingu v ceně platby garanční prohlídky, servis auta, zimní pneumatiky a pneuservis. Služby pneuservisu si vždy potvrďte s dodavatelem operativního leasingu.

Především pneumatiky mohou měsíční splátku auta výrazněji ovlivnit. Služby, které nabízí jednotlivé leasingové společnosti v rámci operativního leasingu, se mohou lišit. Vybrané leasingové společnosti vám auto obují do prémiových pneumatik a další sada na vás bude čekat při příchodu zimy v pneuservisu. Jestli jste někdy kupovali pneumatiky, jistě víte, že rozdíl mezi prémiovými pneumatikami a levnějšími verzemi se může pohybovat v tisícových částkách.

V rámci full service operativního leasingu máte v ceně samozřejmě zákonné pojištění, havarijní pojištění a případně další služby.

Cílem full service operativního leasingu je, abyste si auto vyzvedli a prostě jezdili. Jezdili bez starostí. Pokud se rozhodnete pro levnější variantu bez zimních pneumatik a servisu, můžete ušetřit, ale nemusí to být pravidlem. Výsledná cena bude závislá na typu auta a volbě pneumatik nebo servisních prací.

Pokud chcete jezdit a nestarat se, kolik stojí garanční prohlídka nebo jaké zvolit pneumatiky, vyberte si full service operativní leasing, díky kterému bude o vše postaráno.

Vyberte si z nejširší nabídky operativních leasingů své nové auto na driveto.cz.