V dubnu jsme díky vám předali více než 100 aut!

V dubnu jsme díky vám předali více než 100 aut!

6. 5. 2020

Flexibilita je v dnešní době k nezaplacení


Současná pandemie ukázala důležitou věc – lidé se nechtějí vázat. Jelikož nikdo neví, co bude příští měsíc, je nejlepší nemít žádné dlouhodobé závazky. A takový úvěr na auto je velký závazek, který nejde jednoduše zrušit. 


V Drivetu jsme chtěli lidem pomoci a tak jsme připravili i speciální nabídku, ve které byly naše nejoblíbenější modely za ještě výhodnější ceny. Plus jsme celý proces až k samotnému předání auta vytvořili bezkontaktní a on-line, aby se lidé nemuseli bát nákazy. 


Díky tomu se v dubnu přes sto lidí rozhodlo využít pronájem aut v rámci Driveto Klubu, protože pro ně byla důležitá flexibila, kterou náš klub nabízí. Jsme tedy moc rádi, že se tolik lidí snadno dostalo k novému autu a mohou bezpečně cestovat do práce, k doktorovi a na nákupy bez využití hromadné dopravy. Tím se snížilo riziko nákazy jak pro ně, tak pro ostatní. 


Dlouhodobý pronájem auta s možností ho kdykoliv vrátit je praktický vždy. Když ale přijde nejistá doba, vidíme, že lidé takovou službu ocení ještě více. Máme radost z toho, že pomáháme lidem být mobilní a tím jim usnadňujeme život.