Blogeto | Driveto bloguje

Výhody operativního leasingu. Jaké jsou největší přínosy?

13. 11. 2018

Ještě před pár lety byl pojem operativní leasing takřka neznámý a málokdo věděl, co to vlastně je. Jenže doba se neustále mění, vše jde rychle kupředu a tak ke konci roku 2018 potkáme nejen na tuzemských silnicích stále větší procento nových automobilů.

Přečíst článek
Test: Toyota GT86 Black Touch (2018)

Test: Toyota GT86 Black Touch (2018)

10. 11. 2018

V dnešní době se na trhu s novými auty těžko najde zábavnější zadokolka, než je tahle Toyota. Dvojče Subaru BRZ ultra přesné řízení, skvělý podvozek a 200 atmosférických koní. Jak tahle kráska jezdí a v čem spočívají výhody edice Black Touch?

Přečíst článek

Auto před zimou: šest rad, jak jej správně udržovat

8. 11. 2018

Teploty v posledních dnech připomínají léto a dávají zapomenout, že už je přelom října a listopadu. Nastal tedy nejvyšší čas připravit auto na zimu.

Přečíst článek

S hybridním vozy Toyota a Lexus můžete parkovat v Praze zdarma. Jak je to možné?

6. 11. 2018

Víte o tom, že na modrých zónách v Praze lze parkovat naprosto zdarma a přitom ani nemusíte být tzv. rezident v dané oblasti? Stačí si pořídit hybridní vůz od Toyoty a máme po starostech.

Přečíst článek

Jak udělat z nových Range Roverů kabriolety během pár sekund? Tohle není hezký pohled

3. 11. 2018

Transporty nových automobilů na návěsu kamionů nejsou ničím neobvyklým a jeden takový se nedávno hodně zviditelnil ve Velké Británii. Ten převážel drahé Range Rovery a během cesty z nich udělal novou karosářskou variantu.

Přečíst článek

Zranění při nehodě v Česku přicházejí průměrně o půl milionu

1. 11. 2018

Zraněným lidem po nehodě pojišťovny v Česku většinou uhradí jen 30 procent částky, na kterou mají nárok. Ta loni činila průměrně 730 tisíc korun.

Přečíst článek

Peugeot chystá celou řadu sportovních modelů. Kdy přijde první z nich?

30. 10. 2018

Poté, co Peugeot na pařížském autosalonu představil novou generaci dobíjecích hybridů, nyní oznamuje vývoj nové řady elektrických sportovních vozů, která bude uvedena v roce 2020. Značka se rozhodla soustředit své prostředky na dosažení nejvyšší úrovně.i

Přečíst článek
Test: Peugeot 108 1.0 VTi Allure TOP!

Test: Peugeot 108 1.0 VTi Allure TOP!

28. 10. 2018

I malý model 108 se letos dočkal dalšího faceliftu. V rámci něho přibylo pár nových systémů a v nabídce se objevilo pár nových laků karoserie. Jak se nám jezdilo s verzí TOP!, pod jejímž označením se skrývá látková stahovací střecha?

Přečíst článek

Škoda pomalu představuje novou vlajkovou loď pro čínský trh

25. 10. 2018

Škoda Kodiaq GT bude novým vrcholným modelem české značky v Číně. Exkluzivně pro čínský trh připravené první SUV-kupé značky je dalším milníkem v historii české automobilky.

Přečíst článek

Nové označení paliv u čerpacích stanic vás může zmást. Co jaký symbol znamená?

23. 10. 2018

Celá Evropská unie postupně přešla na nové označení typu paliv a ČR není výjimkou. Od letošního října se tak na všech čerpacích stanicích můžete setkat s naprosto novými symboly. Ne každý však ví, co přesně znamenají.

Přečíst článek
Test: Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI Highline

Test: Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI Highline

21. 10. 2018

Nedávná modernizace Golfu Sporstvan s sebou přinesla vylepšenou techniku, pár nových motorů a o poznání lepší výbavu. Nám se do rukou dostalo provedení s novým motorem 1.5 TSI Evo o výkonu 130 koní a nejvyšší výbavou Highline.

Přečíst článek