Blogeto | Driveto bloguje

Projeďte si blízké krásy Slovenska

18. 6. 2019

Slovensko patří k oblíbeným destinacím. Nabízí krásnou přírodu, klikaté silničky, dobré jídlo a je za rohem. Dá se procestovat od západu na východ, já osobně ale preferuji spíše zábavné silnice, než stále stejné dálnice.

Přečíst článek

Proč je ojeté auto vždy trochu risk

13. 6. 2019

Když nastane čas přemýšlet nad pořízením nového auta, člověk se neubrání myšlence, že by mohl ušetřit a pořídit si nějakou ojetinu. Nabídek je plno, ať již od soukromníků, autorizovaných dealerů, tak od bazarů různých velikostí.

Přečíst článek

Překročení rychlosti neznamená vždy trestné body

11. 6. 2019

Chybovat je lidské. Občas se stane, že člověk jede rychleji, než by měl, nebo zaparkuje tam, kde by neměl. Co pak následuje? Pokud vaši vyšší rychlost zachytil automatizovaný radar, pravděpodobně vám přijde výzva k zaplacení určené částky.

Přečíst článek

SUV nebo crossover? Jaký je vlastně rozdíl?

6. 6. 2019

Pojem SUV není v dnešní době ničím neznámým. Jedná se o prostorná auta s větší světlou výškou, často s pohonem všech kol a schopnostmi i v terénu. Tak by alespoň pravé SUV mělo vypadat. Hranice mezi SUV a crossoverem však není pevně daná a tak se často stává,

Přečíst článek

Tip na výlet: Přehlížený poklad jménem Slovinsko

4. 6. 2019

Mnozí možná berou Slovinsko jen jako nutné zlo při cestě za dovolenou do Chorvatska. Je nutné totiž koupit minimálně sedmidenní dálniční známku za nemalých 15 eur. Když už ji ale máte… proč jejich parádní dálnice trochu nevyužít?

Přečíst článek

Jak si pořídit auto do firmy bez papírování navíc

3. 6. 2019

Pokud pořizujete auto na operativní leasing, musíte splnit určité podmínky. Pokud jste zaměstnanec, budete potřebovat doložit příjem, pokud jste podnikatel, tak zase daňové přiznání. No a pokud plánujete pořídit auta do vaší firmy, neobejdete se bez účetní záv

Přečíst článek

Co dokáží navigace v telefonu? Téměř všechno!

29. 5. 2019

V dnešní době chytrých telefonů již není potřeba řešit vestavěnou navigaci v autě. Aplikace v telefonech mají stále aktuální data a u nových aut je navíc můžete propojit přímo s displejem ve voze.

Přečíst článek

PODMÍNKY VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU PRO ČLENY DRIVETO KLUBU

22. 5. 2019

Věrnostní program pro členy Driveto Klubu, díky které můžete jezdit s autem levněji nebo úplně zadarmo. Připravili jsme si pro vás přehledné podmínky.

Přečíst článek

Jak silné auto si vybrat? Poradíme!

21. 5. 2019

Člověk si může říct, že síly není nikdy dost. A vlastně je to pravda. Jak se říká – lepší mít a nevyužít, než nemít a potřebovat. To s výkonem auta platí na 100 %. Nic však není zadarmo a tak jsou výkonná auta dražší a mají vyšší spotřebu.

Přečíst článek

Tip na výlet: Českosaské Švýcarsko

17. 5. 2019

Pokud máte v lásce krásné procházky, vyhlídky a rádi se projedete po klikatých silničkách, je tento výlet přesně pro vás! Navíc jste v cíli z Prahy ani ne za dvě hodinky, takže můžete v klidu vyrazit jen na jednodenní výlet. A že bude stát za to!

Přečíst článek

Jaká je alternativa k operativnímu leasingu?

16. 5. 2019

Nedávno jsme na blogu rozebírali rozdíl mezi pořízením auta na úvěr a na operativní leasing. Pokud právě čtete tyto řádky, tak už pravděpodobně máte zkušenost s prvním nebo druhým způsobem financování. My také.

Přečíst článek