Blogeto | Driveto bloguje

Odstranění vraků bude jednodušší

30. 6. 2020

Určitě to znáte - ulice, ve které není parkovacích míst nazbyt. A na jednom místě už několik měsíců, případně i let, stojí auto. Vzduch z pneumatik je dávno pryč, okolo roste tráva, často už nemá ani registrační značky. Je tedy téměř jisté, že se jedná o vrak.

Přečíst článek
Neradi jezdíte do servisu? Nemusíte!

Neradi jezdíte do servisu? Nemusíte!

24. 6. 2020

Pořízení auta z Driveto Klubu je rychlé a bezstarostné. Když už ale auto máte, je potřeba s ním jednou za čas zajet do servisu na pravidelnou prohlídku a dvakrát za rok na výměnu pneumatik. I to ale už může být naprosto bezstarostné!

Přečíst článek

Modré zóny se rozšiřují dál a dál

23. 6. 2020

Myšlenka modrých, nebo tedy rezidentních zón v Praze byla na začátku naprosto jasná. Omezit pomocí těchto zón možnosti parkování v centru města, kde je parkovacích míst málo a rozšiřovat se dají těžko.

Přečíst článek
5 zásad pro používání auta z Driveto Klubu

5 zásad pro používání auta z Driveto Klubu

19. 6. 2020

Nekuřte v autě Zápach z cigaret se usazuje v čalounění a nelze se ho zbavit ani důkladným čištěním. Mějte na paměti, že vrácené auto může putovat k novému zákazníkovi. Ten ho musí ho dostat bez zápachu a v perfektním stavu. Za kouření v autě jsme nuceni vysta

Přečíst článek

Bodový systém se nejspíš dočká změn

16. 6. 2020

Bodový systém je tu s námi už pár let. Konkrétně platí již od 1. července 2006. A tak dlouho nemůže být stále ve stejné podobě. Jedna výrazná změna právě míří na Legislativní radu vlády

Přečíst článek

Dovolená může být super i bez zahraničí!

9. 6. 2020

Možná právě přemýšlíte, kam vyrazíte na dovolenou. A řekněme si upřímně, možnosti jsou v současné době trochu omezené a cestování je komplikované. Není ale potřeba cestovat za hranice, skvělou dovolenou si můžete užít i v Čechách.

Přečíst článek
Napsali o nás květen 2020

Napsali o nás květen 2020

2. 6. 2020

Driveto Klub roste a díky tomu se o nás hezky píše. Zajímavé články sdílíme i na náš blog abychom se o ně s vámi mohli podělit. Například jste si o nás mohli přečíst v deníku Právo.

Přečíst článek
Proč lidé dávají přednost SUV?

Proč lidé dávají přednost SUV?

2. 6. 2020

V dnešní době nabízí snad každá automobilka alespoň jedno SUV. Někdy dokonce několik SUV a crossovery ještě k tomu. Proč tomu tak je? A kam se poděly vozy s karoserií kombi?

Přečíst článek

I u auta je potřeba hlídat váhu

26. 5. 2020

Zapřáhnout a jet. Zní to jednoduše a lákavě, zvláště pokud si představíme nějaký ohromný obytný přívěs, ve kterém najdeme vše od postele po koupelnu. Ale tak jednoduché to není. Že je potřeba tažné zařízení je jasné, ale je třeba dávat pozor i na hmotnost.

Přečíst článek

První cesta autem po dlouhé době. Na co si dát pozor?

19. 5. 2020

A je to tu, už brzy se vydáme na výlety a na návštěvy. Možná jste ale po celou dobu nouzového stavu nikam nevyjeli a vaše auto už doslova zarůstá trávou. Co teď s ním? Nasednout a jet, nebo raději udělat nějakou přípravu?

Přečíst článek
Podmínky soutěže o elektrické autíčko pro děti

Podmínky soutěže o elektrické autíčko pro děti

12. 5. 2020

Driveto slaví svoje třetí narozeniny! Jaký je lepší dárek pro tříleté dítě než elektrické autíčko? To jsme se rozhodli nadělit jednomu z vás, který už auto z Driveto Klubu má, nebo si ho do konce května vezme. Vyfoťte se s ním a pod tento příspěvek nám postnět

Přečíst článek