Blogeto | Driveto bloguje

Volkswagen Golf

22. 9. 2017

Trh s kompaktními hatchbacky je doslova přesycen, jenže vždy tady bude německá legenda, která svým názvem připomíná zábavu bohatých – Golf. Tento německý lidový vůz ušel za svou historii hned několik mílových kroků po všech směrech.

Přečíst článek

Opel Astra pro rok 2017

18. 9. 2017

Příznivci německých automobilů a zároveň odpůrci všeho z koncernu VW mohou již od roku 1991 sáhnout po kompaktním hatchbacku se jménem Astra. Velmi vyrovnaný soupeř pro Volkswagen Golf, Ford Focus anebo Škodu Octavia přichází již ve své páté generaci.

Přečíst článek

V anketě Rodinný vůz roku 2017 obsadily vozy Škoda pětkrát první místo

17. 9. 2017

Čtenáři německého odborného magazínu "Auto Straßenverkehr" a časopisu pro rodiče "Leben & Erziehen" ocenili čtyři modely značky Škoda jako rodinné vozy roku 2017. O jaké modely se jedná?

Přečíst článek

Test: Citroën C-Elysée (2017)

17. 9. 2017

Chcete na operativní leasing něco levného, prostorného a přitom kvalitního? Pak by vás mohl zajímat tento omlazený Citroën C-Elysée. Navíc se nám do rukou dostalo provedení v nejvyšší možné výbavě. A jak moc jsme s ním byli spokojeni?

Přečíst článek

Kia Cee'd

15. 9. 2017

V roce 2006 přišel na světové trhy korejský soupeř pro Volkswagen Golf anebo Ford Focus. Jedná se o Kiu Cee'd, která je stejně jako výše zmínění soupeři hatchbackem nižší střední třídy.

Přečíst článek

Operativní leasing Škoda Bez starostí má velkou popularitu

15. 9. 2017

Díky na českém trhu unikátním inovacím a široké modelové paletě značky Škoda Auto se pro program Škoda Bez starostí rozhodlo za první čtyři měsíce od spuštění meziročně o 25 % více klientů.

Přečíst článek

Škoda Superb

11. 9. 2017

Máte rádi škodovky? Chcete něco velkého a Octavia vám přijde malá? Pak můžete sáhnout po alternativě, kterou tvoří v pořadí třetí generace vlajkové lodi s označením Superb.

Přečíst článek

Ford Focus

11. 9. 2017

I Amerika má v Evropě svého zástupce mezi hatchbacky nižší střední třídy. Nese název Focus a defacto je to první auto od Fordu, jenž je založeno na strategii One Ford. Výrobce si zkrátka usmyslel, že nabídne globální model prodávaný všude ve světě.

Přečíst článek

Test: Peugeot 3008 1.6 THP GT Line

10. 9. 2017

Nedávný test nového Peugeotu 3008 ukázal jeho nesporné kvality. Jak moc dobré je však tohle auto s benzinovým motorem 1.6 THP a výbavou GT Line?

Přečíst článek

Ve Františkových Lázních jezdí policisté v hybridní Toyotě C-HR

7. 9. 2017

Zatímco většina příslušníků městské policie v Česku jezdí v postarších škodovkách, v perle českého lázeňství – Františkových Lázních – zvolili zajímavější model. Strážníkům tu na operativní leasing pořídli hybridní vůz Toyota C-HR, který šetří ovzduší města.

Přečíst článek

Honda brzy ukáže prototyp modelu CR-V s hybridním pohonem

7. 9. 2017

Společnost Honda představí na frankfurtském autosalonu 2017 svůj prototyp hybridního CR-V jako ochutnávku vůbec prvního elektrického pohonu modelu SUV této značky dostupného v Evropě.

Přečíst článek