Blogeto | Driveto bloguje

Na sníh je dobré být připraven!

5. 12. 2019

Čím je zima blíže, tím je blíže i riziko zapadnutí ve sněhu. Co dělat, aby se to nestalo, případně co dělat, když už se to stane? Logicky jako první a stoprocentní možnost, jak nezapadnout, se nabízí možnost nikam, kde je sníh, nejezdit.

Přečíst článek

Zabouchnuté klíče v autě. Co teď?

3. 12. 2019

Možná si říkáte, že v době moderních aut s centrálním zamykáním a dálkovým ovládáním, případně i bezklíčkovým přístupem, je zabouchnutí klíče v autě nemožné. Z vlastní zkušenosti vím, že je to naprosto možné.

Přečíst článek

Dobrý zrak je pro řidiče základ

28. 11. 2019

Vidíte dobře? A kdy jste naposledy byli na kontrole zraku? Přijít na problémy se zrakem může být totiž obtížnější, než si myslíte! A proč to tak je? Protože se zrak zhoršuje postupně.

Přečíst článek

Jak jezdit autem úsporně?

26. 11. 2019

Kdo by nechtěl jezdit s co nejnižší spotřebou. Výrobci udávané hodnoty jsou často mimo realitu, ale minimálně přiblížit se jim dá celkem snadno. Jak tedy na to?

Přečíst článek

Vyplatí se auto na dluh? Pozor na rizika!

21. 11. 2019

Při pořizování auta většina lidí využije možnost splátek. V současné době již není leasing tak populární a zvláště nepodnikatelé využívají úvěr. A to jak na nová, tak na starší auta. Člověk si tak s minimem hotovosti může dopřát nové auto. Ale to má i určitá r

Přečíst článek

Stopování – ano nebo ne?

19. 11. 2019

Stopařů v poslední době ubývá, stále na ně však můžeme po cestách narazit. Brát je, nebo raději ne a neriskovat? Pro někoho je stop životní filozofie, pro někoho zajímavé zpestření cestování a pro někoho jen nejlevnější způsob, jak se dostat do cíle.

Přečíst článek

Zima. Nejnáročnější období roku je tu!

14. 11. 2019

Zima už pomalu začíná vystrkovat růžky. A jako každý rok, je dobré na ni být připraven. Takže s čím můžeme letos zase počítat? Překvapení silničáři. Ano, víme, že tato situace nastane. Vždy nastane.

Přečíst článek

Pozor na platnost řidičského průkazu!

12. 11. 2019

Pamatujete si, kdy jste si vyzvedávali váš řidičský průkaz? Že je to dlouho? Tak si dejte pozor na to, aby to nebylo už deset let. Protože to je platnost řidičských průkazů. Některá oprávnění jsou navíc jen na pět let.

Přečíst článek

VYHRAJTE POUKAZ NA RUČNÍ MYTÍ AUTA V HODNOTĚ 1 200 Kč

6. 11. 2019

Podzim, déšť, bláto, vaše auto si určitě zaslouží dát do pucu! Připravili jsme si pro vás voucher v hodnotě 1 200 Kč na ruční čištění auta od Automyčky Express, která má svoji pobočku v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Pro výhru stačí splnit 2 jednoduché podmínky

Přečíst článek

Smyk není příjemný, ale ani neřešitelný

6. 11. 2019

Moderní auta jsou plná asistentů, která pomáhají předcházet smyku. Na druhou stranu, pokud k němu i tak dojde, stane se to už při takové situaci, se kterou je těžší něco dělat. Fyzika se holt obelstít nedá.

Přečíst článek

Spočítali jsme, kolik stojí nové auto vlastnit i pronajmout

5. 11. 2019

Přestože postupně bohatneme, ekonomická situace většině Čechů při nákupu auta moc nenahrává. S průměrným platem lehce přesahujícím 34 tisíc korun se není co divit, že většina lidí dává při pořízení vozu přednost ojetinám.

Přečíst článek