Blogeto | Driveto bloguje

Koupit vlastní auto je dnes zbytečnost. Jaké jsou tedy možnosti?

26. 3. 2020

Nemít doma v garáži vlastní automobil může být příjemná úleva nejen pro naši kapsu, ale také pro životní prostředí. Na druhou stranu, problém nastane v momentě, kdy potřebujeme odvést děti do školy nebo zajet si na velký nákup. Lidé tedy stále potřebují zůstat

Přečíst článek

SOUTĚŽ O LEGO Fiat 500

26. 3. 2020

Už několikátý den sedíme doma a to je dobře. Každý dělá co může, abychom se co nejdřív mohli vrátit zpátky do ulic, kanceláří a za volant svých aut, která nás dovezou nejen na výlety. Abychom vám čas doma zpříjemnili, rozhodli jsme se uspořádat soutěž.

Přečíst článek

Rouška a rukavice v autě? Jak kdy.

24. 3. 2020

Bez roušky dnes ani metr. A tak je to naprosto v pořádku. Jakmile vyjdeme z domu, musíme mít na obličeji roušku, nebo alespoň nějakou ochranu. A k tomu ideálně i rukavice. Ale jak je to v autě?

Přečíst článek
Mimořádná bezpečnostní opatření

Mimořádná bezpečnostní opatření

18. 3. 2020

Uvědomujeme si, jak složité dny teď prožívají mnozí z vás a naprosto chápeme, že výběr auta není teď na prvním místě. Přesto bychom vás rádi informovali, že Driveto je tady stále pro vás a protože nepodceňujeme vzniklou situaci zavedli jsme tyto bezpečnostní

Přečíst článek

Současný život s autem

16. 3. 2020

Aktuální situace se mění každým dnem, takže nejde předvídat, co bude zítra. Ale pokusíme se popsat, jak je to s auty nyní. Obecně se dá říct, že cestování autem, například do práce, je ta nejméně riziková možnost z hlediska nakažení.

Přečíst článek

Když jde o emise, počítá se každý gram

9. 3. 2020

Možná jste už slyšeli o pokutách za nadlimitní emise – tedy o pokutách, které budou platit automobilky. A ve výsledku samozřejmě zákazníci. Jakých aut se týkají a jak to s nimi je?

Přečíst článek

Bezpečnost aut se posouvá mílovými kroky vpřed

4. 3. 2020

Je úžasné sledovat, jak se stále zlepšuje bezpečnost aut. Některé automobilky si dokonce daly za cíl, že od určitého roku v jejich autech už nikdo nezemře.

Přečíst článek

Pronájem auta pro podnikatele

1. 3. 2020

Že se Driveto Klub vyplatí oproti koupi auta na kratší dobu, typicky dva až tři roky, jsme již psali. Je tu však ještě jeden faktor, díky kterému je ještě výhodnější. A tím jsou daně!

Přečíst článek

Různé barvy sloupků u silnic – co znamenají?

26. 2. 2020

Všimli jste si někdy, že mají sloupky podél silnic různou barvu? Možná vás pak napadla otázka, proč to tak je. Klasický sloupek je bílý, s bílými odrazkami na jedné straně a oranžovými na druhé.

Přečíst článek

Rekonstrukce D1 je zpět, co nás čeká?

25. 2. 2020

Možná se vám zdá, že práce na dálnici D1 nikdy nepřestaly, ale byla zimní přestávka, která skončila v sobotu 22. 2.. A tak se dělníci a stroje vrací a s nimi i omezení.

Přečíst článek

Jak jsme bourali v roce 2019?

20. 2. 2020

Statistiky přinášejí zajímavé informace. Můžeme se třeba podívat na statistiku nehodovosti za rok 2019 a zjistit, jestli jsme jezdili lépe, nebo naopak hůře, než v roce 2018.

Přečíst článek